strona główna - Kasy fiskalne, drukarki, terminale, stanowiska POS - POSNET

Kasy fiskalne, drukarki, terminale, stanowiska POS – POSNET

WSTECZ

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisantem produktów firmy POSNET:

Zakup drukarek, kas fiskalnych oraz innych rozwiązań POSNET w itDesk, to nie tylko wybór doskonałego sprzętu, ale też fachowe porady, doradztwo, pomoc przy instalacji urządzenia oraz doskonały serwis. Wybierając więc tak podstawowe urządzenie dla swojej firmy, możesz być pewien, że w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem będziesz miał gdzie uzyskać fachową i szybką pomoc.

Ponadto firma itDesk, może zapewnić kompleksową obsługę informatyczną Twojego przedsiębiorstwa od komputerów, po oprogramowanie i wsparcie techniczne. Jeżeli szukasz systemu do obsługi sprzedaży, systemu POS lub systemu księgowego sprawdź naszą ofertę programów komputerowych dla firm tj. enova365 ERP lub Subiekt – oprogramowanie sprzedażowo magazynowe.

KASY FISKALNE
To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie. W swym wyposażeniu oferują szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

DRUKARKI FISKALNE
Tworzą systemy sprzedaży oparte na cechach charakterystycznych dla danej branży. Oferują bardzo rozbudowany POS bez problemu obsługujący największe firmy. Klientom oferują bardzo dużą bazę towarową i multi funkcjonalność. Dzięki możliwości podpięcia urządzeń peryferyjnych drukarki tworzą system dobrze dopasowany do realnych potrzeb biznesu. Charakteryzują się solidnością, wytrzymałością konstrukcji oraz intuicyjną obsługą oraz bardzo rozbudowanymi funkcjami, które są dużym udogodnieniem i usprawnieniem codziennej pracy.

TERMINALE FISKALNE
Kompletny POS będący nowoczesnym urządzeniem wyposażonym w funkcje usprawniające codzienną obsługę klienta to trafiony wybór dla sklepów o każdej powierzchni czy też lokali gastronomicznych. Terminale posiadają wydajne podzespoły, wytrzymałą obudowę oraz szereg przydatnych rozszerzeń: czytniki kodów kreskowych, kart zbliżeniowych czy też uchwyt EMV. Polecane są do boksów kasowych, infokiosków jak również na linie produkcyjne czy mobilne i stacjonarne punkty sprzedaży.

EKRANY DOTYKOWE
Ekrany do wielu zastosowań, które szeregują się w zależności od ściśle wyselekcjonowanego przeznaczenia. Swoje zastosowanie znajdują w prawie każdej branży, a ich wielkość to skala od siedmiu do siedemdziesięciu cali. Ekran oferuje możliwość pozostania niezależnym urządzeniem dzięki wbudowanemu komputerowi, lub instalowane w formie zewnętrznego monitora.

 

KODY KRESKOWE
To bogata oferta urządzeń działających niezależnie lub w połączeniu. Wspierają stanowiska sprzedaży oraz ułatwiają pracę w sklepie, magazynie, transporcie czy na produkcji. Wśród nich są zróżnicowane kolektory danych, skanery kodów kreskowych odczytujących nawet zniszczone kody, drukarki etykiet, kart do znakowania i wydruków wysokiej jakości a także weryfikatory cen.

WAGI
Poznaj różnorodny przekrój urządzeń ważących spółki FAWAG, służących głównie do pomiaru masy – od niezwykle łatwych w obsłudze wag kontrolnych do platformowych obsługujących duże i ciężkie towary. Bogata oferta składa się na m.in. wagi kontrolne – doskonałe do pracy we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych i produkcyjnych, platformowe/pomostowe – wykorzystywane w zakładach przemysłowych, magazynach lub hurtowniach oraz wagi do zabudowy w ladzie kasjerskiej – umożliwiające kontrolę masy sprzedawanych towarów bezpośrednio na stanowisku pracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik