strona główna - PRACA I STAŻE w IT

PRACA I STAŻE w IT

WSTECZ

PRACA W ITDESK:

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie: http://jobs.itdesk.eu Osoby zainteresowane prosimy aplikowanie poprzez formularz aplikacji lub o przesłanie swojego CV wraz z informacją o zrealizowanych projektach i nabytych umiejętnościach na praca@itdesk.eu.

 

Współpraca IT

Firma itDesk nawiąże współpracę z istniejącymi firmami branży informatycznej oraz osobami planującymi założyć działalność gospodarczą w zakresie IT. Proponujemy ciekawy model prowadzenia biznesu. W ramach współpracy zapewniamy:

  • Wsparcie oraz zaplecze techniczne.
  • Materiały szkoleniowe oraz marketingowe.
  • Szkolenia z zakresu usług oferowanych przez itDesk.
  • Oprogramowanie do ewidencji zleceń, zarządzania projektami, wystawiania faktur, prowadzenia gospodarki magazynowej.
  • Infrastrukturę informatyczną do realizacji projektów programistycznych, świadczenia usług hostingowych, sprzedaży domen internetowych, świadczenia usług pomocy zdalnej.
  • Rabaty ze strony naszych partnerów.
  • Minimalizujemy koszta prowadzenia firmy (serwer, administracja, infrastruktura informatyczna, strona internetowa, reklama).
  • Otrzymasz dostęp do specjalistów z różnych dziedzin informatyki dzięki czemu możesz wykonać każde zlecenie.
  • Zyskujesz wizerunek wypracowany przez lata.
  • Możesz świadczyć usługi, których do tej pory nie świadczyłeś np.:hosting, domeny, odzyskiwanie danych, strony internetowe, projekty programistyczne, sprzedaż i wdrażanie oprogramowania, serwis, integracja systemów informatycznych.

Poszukujemy: Specjalistów: serwisantów, programistów, administratorów, webmasterów, analityków, menadżerów projektów, testerów aplikacji, grafików, pozycjonerów, specjalistów ds. marketingu internetowego. Firm informatycznych pragnących rozwinąć skrzydła i wybić się spośród konkurencji. Osób zakładających firmy informatyczne. Współpracując z nami nie ponosisz żadnego ryzyka – możesz tylko zyskać! Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do Grupy itDesk, wyślij e-mail na adres wspolpraca@itdesk.eu, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie.

PRAKTYKI STUDENCKIE:

Zapraszamy wszystkich chętnych do odbycia praktyk studenckich – nabór trwa przez cały rok ! Wszyscy praktykanci będą mieć do wyboru pracę w jednym z zespołów:

Serwis – administracja oraz serwisowanie serwerów i stacji roboczych
Development – programowanie aplikacji webowych i bazodanowych
Business Solutions – wdrożenia systemów informatycznych CRM, ERP
Advertising – reklama w internecie

Wszystkich zainteresowanych odbyciem praktyk studenckich prosimy o przesłanie CV na adres praktyki@itdesk.eu lub o telefon kontaktowy pod numerem:
+48 605 447 122 ( Rafał Borecki )

+48 77 47 00 540
Mapa