strona główna - InsertGT - Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant

InsertGT – Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant

WSTECZ

InsERT – oprogramowanie dla firm

ItDesk od wielu lat współpracuje z producentem oprogramowania InsERT, jednego z najbardziej znanych i popularnych systemów do zarządzania firmą i jej finansami w Polsce, gdzie zaufało mu już ponad 650 tysięcy przedsiębiorców.

Insert to przede wszystkim wygoda i intuicyjność. Specjaliści z ItDesk i InsERT doskonale wiedzą, że „czas to pieniądz”, dlatego oferowane oprogramowanie cechuje prostotą obsługi, zapewniającą szybą i wygodną pracę.
Pod prokonsumenckim charakterem systemu kryje się jednak bogata funkcjonalność. Niezawodność gwarantuje zaś wsparcie ekspertów z ItDesk, służących radą i specjalistyczną obsługą techniczną.

Oprogramowanie dopasowane do potrzeb

Każdy biznes jest inny, dlatego też InsERT oferuje nie jedno, ale wiele rodzajów kompatybilnego oprogramowania, które można dopasować do potrzeb i wymagań Twojej firmy. Do najczęściej wybieranych programów należą:

  • Rewizor – kompletny zestaw narzędzi, pozwalający na prowadzenie pełnej księgowości, czyniąc ją przejrzystą i łatwą w obsłudze;
  • Rachmistrz – zapewnia obsługę uproszczonej księgowości i stworzony został z myślą o firmach prowadzących księgę przychodów i rozchodów;
  • Subiekt – odpowiada za kompleksową obsługę sprzedaży w średnich i małych firmach. Może być z powodzeniem wykorzystywany w sklepach, hurtowniach czy zakładach usługowych;
  • Gratyfikant – zapewnia kompletną obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach, przedsiębiorstwach i biurach rachunkowych. Mnogość funkcji łączy z prostym, intuicyjnym interfejsem, co czyni z niego wygodne szybkie narzędzie do każdego biura.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania Insert

Rewizor i Rachmistrz GT - nowości w wersji 1.62
Prev 1 of 4 Next
Prev 1 of 4 Next

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik