strona główna - Szkolenia

Szkolenia

WSTECZ

Wiedza w biznesie jest równie ważna jak sprzęt i rozwiązania z jakich się korzysta. Dlatego, dla naszych klientów, organizujemy szkolenia z systemu enova356. Dzięki nim początkujący zapoznają się zasadami działania poszczególnych modułów, a zaawansowani zgłębią techniki pozwalające przyśpieszyć, ułatwić pracę oraz zwiększyć jej efektywność.

Szkolenia i kursy dostosowane do potrzeb

Specjaliści z ItDesk pokażą Państwu jak sprawnie korzystać z systemu enova365. Organizujemy kursy, nie tylko na różnych poziomach prac wdrożeniowych systemu w firmie kontrahenta, ale też po ich zakończeniu i w każdym momencie, gdy klient zgłosi taką potrzebę. Zajęcia mogą być skierowane do nowego personelu, dotyczyć aktualizacji oprogramowania, wprowadzenia nowych modułów, funkcjonalności lub nawet występować jako szkolenia okresowe, dla przypomnienia rzadziej używanych mechanizmów.

Stawiamy na praktykę w szkoleniach

Nasze kursy prowadzone są przez praktyków, a nawet samych twórców poszczególnych mechanizmów i rozszerzeń. Dysponujemy specjalistycznym, mobilnym zapleczem szkoleniowym. Pozwala nam to nam zorganizować rzetelne kursy w siedzibie firmy, jak w praktycznie każdym miejscu wskazanym nam przez kontrahenta. W naszych studium stawiamy na podparcie wiedzy teoretycznej praktyką i ćwiczeniami. Dzięki czemu, po zakończeniu szkolenia, kursanci posiadają praktyczne umiejętności i wiedzę niezbędną do sprawnego działania w systemie enova365.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik