strona główna - Serwery (Dell, HP)

Serwery (Dell, HP)

WSTECZ

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga od nas posiadania plików ogólnego dostępu. Czasem są to dokumenty nad którymi pracuje naraz wielu naszych pracowników. Niekiedy elementy składowe strony internetowej, a innym razem dane naszych klientów lub kopie bezpieczeństwa najcenniejszych dla nas materiałów.

 

Niepewny hosting

Aby umożliwić wgląd, przetwarzanie tych materiałów można zdecydować się na hosting plików na zewnętrze serwery. Rozwiązanie to, mimo pozornej wygody, nie jest idealne. Nie mamy bowiem żadnego wpływu na to, co oprócz naszych plików znajduje się na serwerze. Często nie znamy też jego faktycznego stanu, miejsca użytkowania, warunków w jakich pracuje i obciążenia jakiemu jest poddawany. Dlatego nieopatrzna, nieprzemyślana decyzja wyboru hostingu, może okazać się poważnym problemem w momencie awarii serwera lub wycieku niewystarczająco dobrze zabezpieczonych materiałów.

 

Fizyczny serwer – bezpieczeństwo i wygoda

Szukając bezpiecznego i sprawdzonego serwera dla swoich danych warto, zamiast na hosting, postawić na fizyczny serwer w naszej firmie. ItDesk oferuje sprawdzone rozwiązania serwerowe od wiodących producentów takich jak Dell czy HP. Dzięki szerokiej bazie modeli i dużym możliwościom konfiguracji sprzętowej ItDesk jest wstanie dostarczyć dedykowane serwery przygotowane z myślą o konkretnym kliencie. Dzięki temu Twoja firma ma pełną kontrolę nad swoimi plikami. Eksperci z ItDesk skonfigurują Twój serwer tak, by spełniał wszystkie Twoje wymogi, był szybki, bezpieczny i łatwy w użytku.

Wybierając serwery Dell’a HP w naszej firmie masz pewność, że skonfigurowane pod Twoją firmę urządzanie sprosta pokładanym w nim i oczekiwaniom i wzmocni Twoją przewagę w dziedzinie IT

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik