strona główna - Oprogramowanie antywirusowe

Oprogramowanie antywirusowe

WSTECZ

Oprogramowanie antywirusowe to obecnie niezbędny element zarówno komputera jak i smartfonu. Jak mówią eksperci: „ludzie dzielą się na tych którzy używają antywirusów i tych, którzy jeszcze nie mieli zainfekowanego sprzętu”.

Okup za hasła i spalony komputer

Złośliwego oprogramowania, popularnie zwanego „wirusami”, istnieje wiele rodzajów. Od tych stosunkowo bezpiecznych, ale uciążliwych, wyświetlających nam reklamy. Przez ransomware żądające okupu za dostęp do zakodowanych plików. Po takie, które usuwają całe zawartości folderów, uszkadzają dyski, a nawet powodują fizyczne zniszczenie komputera.

Dlatego aby zabezpieczyć pliki i sprzęt przed przykrą niespodzianką itDesk oferuje swoim klientom szeroki zakres oprogramowania antywirusowego firmy ESET. Software ten można z łatwością  dopasować do precyzyjnych wymagań kontrahenta. Niezależnie czy używasz komputera do zabawy w domu, czy jest on narzędziem Twojej pracy, u nas znajdziesz dedykowane Twoim potrzebom rozwiązania.

Oprogramowane antywirusowe to również bezpieczeństwo finansowe. Dzięki software’owi takiemu jak ESET NOD Internet Security zabezpieczysz swoje hasła i konta bankowości internetowej, przed niechcianym dostępem z zewnątrz.

Skuteczność i szybkość działania oprogramowania antywirusowego ESET

Oferowane przez nas oprogramowanie, oprócz wysokiej skuteczności potwierdzonej niezależnymi badaniami, cechuje się również wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi. Ponadto generowane przez nie niewielkie obciążenie sprzętowe powoduje, że można go z powodzeniem używać na wszelkiego rodzaju serwerach nie bojąc się o odczuwalny spadek mocy obliczeniowej czy przepustowości.

 

Oprogramowanie antywirusowe w ItDesk- pełna elastyczność

W szerokiej ofercie oprogramowania antywirusowego oferowanego przez naszą firmę znajdziesz między innymi produkty marki ESET takie jak:

  • Nod32 Antyvirus;
  • Internet Seciurity;
  •  Seciurity Pack;
  • Smart Seciurity Premium;
  • Mobile Seciurity.

 

Wszystkie dostępne są w różnych wariantach, charakteryzujących się odmiennym czasem trwania licencji i ilością stanowisk. Oprócz wielu typów oprogramowania antywirusowego, oferujemy również usługi związane z instalacją, konfiguracją oraz z przedłużaniem licencji. Nasi eksperci udzielą Ci również fachowej pomocy w momencie, gdy Twój komputer jest już zainfekowany.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik