strona główna - Opieka nad systemem

Opieka nad systemem

WSTECZ

Rozwój firmy jest procesem skomplikowanym i zależnym od wielu czynników. U jego podstaw leży sprawne zarządzanie poszczególnymi elementami, do czego coraz częściej wykorzystujemy technologię IT. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy wparcie techniczne, pomoc techniczną i opiekę powdrożeniową systemów informatycznych, w tym Enova’y 360 i InsERT’a. Nasza obsługa zapewnia łatwy kontakt, szybkie rozwiązywanie problemów i wsparcie IT na każdym etapie rozwoju.

 

W skład opieki wdrożeniowej i technicznej Enova 365 wchodzą między innymi:

  • Bezpłatna prezentacja systemu i wprowadzanych zmian;
  • Doradztwo w zakresie dostosowania do potrzeb kontrahenta;
  • Sprzedaż licencji, instalacja, aktualizacja i opieka techniczna;
  • Porady eksperckie, pomoc zdalna;
  • Aktualizacja systemów ERP.

Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań by zapewnić ci przewagę w branży IT.

ItDesk to jednak nie tylko wsparcie techniczne i powdrożeniowe. To także wykwalifikowany zespół posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu księgowości, kadr, zarządzenia personelem. Ponadto nasi programiści współpracując z systemem Enova i InsERT, tworzą dedykowane dodatki branżowe, które zwiększają wydajność firmy.
Działamy na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Dolnośląskiego, oraz dzięki usługom zdalnym także na terenie reszty kraju.
Wieloletnie doświadczenie w branży i tysiące godzin spędzone przy różnorakich systemach IT sprawiło, że działamy szybko, pewnie i efektywnie, zapewniając wsparcie IT wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik