strona główna - Microsoft Hyper-V – chmura prywatna / wirtualizacja

Microsoft Hyper-V – chmura prywatna / wirtualizacja

WSTECZ

Coraz szybszy rozwój firm wymaga wprowadzanie nowych rozwiązań z dziedziny IT. Jednym z najpopularniejszych i przynoszącym największe korzyści są chmury prywatne. Pozwalają one stale rozwijać i polepszać poziom innowacyjności w swoim przedsiębiorstwie nie narażając się przy tym na wygórowane koszty związane z nieustannym unowocześnianiem bazy sprzętowej.

 

Chmura prywatna w odróżnieniu od jej publicznego odpowiednika, tworzona jest w wewnętrznej strukturze firmy, w oparciu o gwarancje jakie daje dedykowana infrastruktura sprzętowa. Rozwiązanie to łączy w sobie cechy dedykowanej infrastruktury z elastycznością oferowanych zasobów, znanych z public cloud.  Połączenie to przynosi odbiorcy szereg wymiernych korzyści, w tym:

  • Wysoka transparentność sieci;
  • Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki ochronie użytkowników wspólnym firewallem;
  • Sterylność systemu, chmura prywatna może działać bez dostępu do sieci zewnętrznych.
  • Elastyczność, proste ocenianie i skalowanie wydajności usług IT zgodnie z zapotrzebowaniem pracowników;
  • Łatwość administracji, dzięki automatycznemu przydzielaniu usług poprzez zintegrowany z chmurą system;
  • Stabilne, szybkie i wydajne działanie, oraz łatwość obsługi dzięki zastosowaniu Microsoft HyperV

Wirtualna chmura-realne korzyści

Wybierając chmurę prywatną od ItDesk zapewniasz swojej firmie obszar, w którym nie tylko możesz przechowywać, wspólnie pracować i udostępniać dokumenty, ale też korzystać z wydajnych maszyn wirtualnych, zwiększając efektywność wykonywanej pracy. Ponadto dzięki separacji chmury i doskonałym zabezpieczeniom firewall, prywatna chmura umożliwia efektywną, bezpieczną pracę nawet z najbardziej newralgicznymi danymi bez ryzyka ich ujawnienia.

Oferowany przez ItDesk system wizualizacji, oparty o silnik Microsoft HyperV, pozwala na wygodną przyjemną obsługę zasobów chmury w środowisku graficznym. Umożliwia to wygodną i intuicyjną prace w systemie, nawet laikom, nie mającym wcześniej doczynienia z tą technologią.

Chmura dostosowana do potrzeb

Wybierając chmurę prywatną, oferowaną przez ItDesk, masz nie tylko gwarancje bezpieczeństwa i sprawności działania, ale i dostosowania do Twoich potrzeb. Tworzymy strukturę chmury bezpośrednio do zapotrzebowania klienta, tak by uzyskał on najlepsze rezultaty przy najniższych cenach.  Ponadto nasza usługa jest w pełni skalowalna i jeśli wymaga tego sytuacja, w kilka chwil możesz dysponować dodatkowym miejscem, czy mocą obliczeniową.

Chmura prywatna w ItDesk to także dwudziestoczterogodzinne wsparcie ekspertów, którzy przez siedem dni w tygodniu są do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.

Mówiąc krótko, chmura prywatna  ItDesk to bezpieczeństwo, wydajność, efektywność i niskie ceny.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik