strona główna - Microsoft Cloud, Azure

Microsoft Cloud, Azure

WSTECZ

Obecny biznes jest w stadium permanentnego rozwoju. Oprócz dyrektywy ceny, to właśnie innowacyjność, nowe technologie, stanowią czynnik decydujący o zakupie produktu lub skorzystaniu z usług oferowanych przez przedsiębiorstwo. Dlatego by nadążyć lub wyprzedzić konkurencje, przedsiębiorcy stale inwestują w innowacje. Co ciekawe innowacyjność i rozwój techniczny wcale nie muszą wiązać się z dużymi kosztami.

Microsoft Azure- przewaga technologiczna i oszczędność czasu i pieniędzy

Microsoft Azure pozwala na stałe utrzymanie przewagi techniczno-innowacyjnej bez narażania przedsiębiorstwa na niepotrzebne koszty. Technologia Microsoft Azure oferowana przez ItDesk to rozwiązanie bazujące na sprawdzonych zasadach działania chmury obliczeniowej, pozwalając szybko i łatwo dostarczać nowe rozwiązania na stale rozwijający się rynek.

Microsoft Azure Chmura pełna zalet

Microsoft Azure oferuje szereg przydatnych rozwiązań, między innymi:

  • Maszyny wirtualne Windows i Linux dostosowane do potrzeb klienta;
  • Visual Studio On-Line;
  • Dostęp do aplikacji Microsoft (BizTalk, SQL, NAV, Sharepoint);
  • CXM, WEB App, CMS;
  • BigData i wiele innych.

Tym co jednak wyróżnia Microsoft Azure, tworząc z niego lidera tego typu rozwiązań na rynku, to pełna skalowalność, dzięki której nigdy nie braknie Ci mocy obliczeniowej. Microsoft Azure dostosowuje moc i przestrzeń do Twoich aktualnych zadań!

Microsoft Azure maksymalne zyski – minimalne koszty

Elastyczna moc obliczeniowa i nieograniczona przestrzeń na dane nie oznaczają wcale wysokich kosztów. Decydując się na chmurę Azure nie musisz przejmować się serwisem, zakupem nowego sprzętu czy konserwacją starego. Płacisz tylko za to co wykorzystałeś, opłaty  nalicza się bowiem na podstawie użytych zasobów!

Nieograniczone zasoby i dostępność! Coraz więcej firm działa w systemie sieciowym pracując nad projektami z różnych miejsc w kraju i na świecie. Microsoft Azure oferuje możliwość wykorzystania najczęściej używanych aplikacji bezpośrednio z poziomu chmury. Twoi pracownicy nie muszą więc mieć specjalistycznych programów na komputerach by wykonywać powierzone im zadania. Dzięki łatwej dostępności Microsoft Azure pozwoli twoim pracownikom zmienić każdy komputer z dostępem do internetu na swoje miejsce pracy.

Doskonałe bezpieczeństwo danych

Dzięki wykorzystaniu oferowanej przez ItDesk usługi Microsoft Azure Twoje dane będą bezpieczniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Doskonałe protokoły bezpieczeństwa firmy Microsoft chronią dane przez atakiem hakerów, czy nieautoryzowanym wyciekiem informacji. Ponadto dzięki umieszczeniu danych w wirtualnej przestrzeni chmury, nie musisz obawiać się, że utracisz cenne materiały wraz z awarią serwera, jego zniszczeniem lub kradzieżą.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik