strona główna - Google Shopping

Google Shopping

WSTECZ

Nowe możliwości prezentacji Twojej oferty

Wielu ludzi szuka w internecie konkretnych produktów. Dlaczego więc nie przedstawić im naszej oferty już na poziomie listy wyników wyszukiwarki Google? Taką możliwość oferuje Google Shopping, tworząc na górze listy wyszukiwania specjalny box z ofertą. Zawiera on nazwę produktu, jego zdjęcie, cenę i nazwę sklepu internetowego. Po kliknięciu, konsument przenoszony jest bezpośrednio do strony artykułu w sklepie.

Google Shopping podobnie jak Google AdWords działa na zasadzie opłaty za kliknięcie i wymaga przygotowania odpowiedniej kampanii dotyczącej pozycjonowania produktów, którą najlepiej powierzyć doświadczonym ekspertom z działu ItDesk Advertising.

Google Shopping z ItDesk, kampania dopasowana idealnie do Twoich potrzeb

Doświadczenie naszych specjalistów w połączeniu z możliwościami jakie oferuje Google Shooping, owocuje powstaniem spersonalizowanej oferty, spełniającej wymagania klienta już na samym początku wyszukiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zwiększyć wskaźnik konwersji, a więc powiększyć swoje zyski wynikające ze sprzedaży produktów w internecie. Dodatkowo rośnie rozpoznawalność naszej marki w sieci i ruch na stronie, co przekłada się na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania całej witryny. Tworząc więc, wraz z zespołem specjalistów z ItDesk, kampanię Google Shopping zyskujesz podwójnie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik