strona główna - Google for Works: poczta - gmail, kalendarz, współdzielone dokumenty

Google for Works: poczta – gmail, kalendarz, współdzielone dokumenty

WSTECZ

G Suite oprogramowanie skrojone na miarę.

G Suite go nowa forma oprogramowania, pozwalająca na zarządzanie i prowadzenie firmowych projektów na niedostępnym dotąd poziomie. Dzięki Google for Works otrzymasz narzędzia, które znacząco podniosą efektowność twojego przedsiębiorstwa i pozwolą Ci pracować praktycznie wszędzie.

 

Oferowane przez Google usługi to:

  • Łatwy kontakt z klientami i pracownikami

W G Suite znajdziesz tak przydatne aplikacje jak spersonalizowaną pod Twoją domenę pocztę gmail. Społecznościową sieć Google +. Komunikator Hangouts Chat i Hangouts Meet, umożliwiającą wygodną komunikację tekstową, jak i tworzenie telekonferencji.

  • Wolność tworzenia

W pakiecie znajdziesz kompleksowe oprogramowanie niezbędne w każdej firmie. Oprócz klasycznego edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i narzędzia do tworzenia prezentacji znajdziemy również rozwiązania, których trudno szukać u konkurencji. Wśród nich warto wymienić chociażby intuicyjne narzędzie do tworzenia formularzy i ankiet, a nawet stron internetowych i aplikacji biznesowych.

  • Dostęp z każdego miejsca na świecie

Niewątpliwą zaletą G Suite jest dostęp do chmury, która umożliwia korzystanie z oprogramowania w każdym miejscu na świecie. Nie ma znaczenia czy pracujesz w firmie, w domu czy będąc w podróży. Wszystkie niezbędne pliki zawsze będą na wyciągnięcie ręki.

 

Najważniejsze zalety G Suite

  • Tym co wyróżnia G Suite to wspólne edytowanie dokumentów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu rozwiązaniu wielu pracowników może na raz pracować nad jednym plikiem, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i zwiększoną wielozadaniowość.
  • G Suite to również firmowa poczta email. Korzystając z pakietu otrzymujesz dostęp do kont maili z własnej domeny (ty@twójbiznes.com) jak i do stworzenia szeregu kont funkcyjnych.
  • Niezależnie, ile miejsca potrzebujesz na dane. W chmurze zawsze będziesz miał go pod dostatkiem. Wystarczy wybrać wersję Business lub Enterprise i cieszyć się nielimitowanymi gigabajtami.
  • Pełne bezpieczeństwo. To od ciebie zależy kto posiada konto w Twojej firmie. Dodawaj i usuwaj użytkowników, ustawiaj sposoby i poziomy logowania. Miej pełną kontrolę używając jednej spersonalizowanej konsoli administratora.
  • Korzystaj, gdzie chcesz i z czego chcesz. Dostęp do wszystkich aplikacji i danych w G Suite może się odbywać nie tylko z poziomu komputera, ale i urządzeń mobilnych. Wykorzystaj smartfon i tablet by pracować nad swoimi projektami niezależnie, gdzie jesteś.

 

  • Wsparcie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. G Suit to nie tylko doskonałe aplikacje, ale i fachowa, całodobowa pomoc specjalistów Google. Niezależnie od godziny czy dnia tygodnia, zawsze rozwiążą Twoje problemy techniczne.
  • Wygodna migracja danych. Jeśli obawiasz się, że migracja do chmury będzie skomplikowana i czasochłonna, to jesteś w będzie. Dzięki specjalnemu zestawowi narzędzi do migracji wystarczy parę kliknięć, by cała dokumentacja znalazła się online.

 

Koszty G Suit

Przy wszystkich swych zaletach G Suit jest rozwiązaniem niezwykle tanim. Ceny pakietów zaczynają się już od 4€ od użytkownika miesięcznie lub 40€ rocznie i są o ponad połowę tańsze niż popularne konkurencyjne rozwiązania. Miesięczny koszt G Suit jest równy wartości jednego dobrego hamburgera.

 

Implementacja G Suit

itDesk zajmuje się implementacją G Suite do struktur firmy klienta. Oferujemy również szeroki zakres wiedzy merytorycznie pomagając kontrahentowi wybrać najlepsze rozwiązania dla jego firmy.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik