strona główna - Google AdWords

Google AdWords

WSTECZ

AdWords – reklama firmy w Internecie.

ItDesk oferuje kampanie reklamowe w internecie oparte o linki sponsorowane pojawiające się w wynikach wyszukiwania oraz w sieci partnerskiej Google™.

Google Adwords – idealnie dopasowana reklama kluczem do Twojego sukcesu

Reklama jest dźwignią handlu, a inteligentna reklama to klucz do sukcesu. Stwórz razem ze specjalistami z ItDesk kampanię Google Adwords i zwiększ swoją rozpoznawalność, wejścia na stronę i sprzedaż.

Kampania reklamowa Google Adwords, prowadzona przez ItDesk, to jedno z najlepszych narzędzi do promowania siebie i swoich produktów w internecie. Prezentuje ono reklamowane wyniki na początku listy wyszukania Google, jako najtrafniejsze. Dzięki temu nasza strona jest częściej odwiedzana, a my uzyskujemy wyższy współczynnik konwersji.

Stworzymy kampanię dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu

Google Adwords, to również kampania dopasowana idealnie do potrzeb. Sami ustalamy słowa kluczowe, obszar i czas wyświetlania reklamy. Możemy więc stworzyć kampanie idealnie trafiającą do naszej grupy docelowej, tak by maksymalnie zwiększyć zainteresowanie i zysk.

Zalety:

  • Google™ jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (82 % Polskich internautów korzysta z Google™ jako wyszukiwarki).
  • Skierujemy Twoją reklamę na słowa kluczowe, dzięki czemu na Twoją stronę www będą trafiały osoby, zainteresowane Twoim produktem.
  • Twoja reklama może zostać sprofilowana pod odpowiedni kraj lub region, dzięki czemu pozyskasz klientów tylko z wybranych przez Ciebie lokalizacji.
  • Łatwy system rozliczeń – sam decydujesz ile chcesz wydać.
  • Niski koszt pozyskania potencjalnego klienta – średni koszt pozyskania potencjalnego klienta wynosi 0,25zł.

 

Nazwa usługiCena nettoSzacowana minimalna ilość wejść na stronę w jednym miesiącuSzacowana maksymalna ilość wejść na stronę w jednym miesiącu
Pakiet mini (opłata miesięczna) – odpowiedni dla małych przedsiębiorstw, które posiadają ograniczony budżet na kampanię reklamową500,00 zł5002000
Pakiet średni (opłata miesięczna) – odpowiedni dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pozyskiwać dużą ilość potencjalnych klientów1 000,00 zł10003500
Pakiet max (opłata miesięczna) – ten pakiet zalecany jest średnim i dużym przedsiębiorstwom, które prowadzą agresywną kampanię marketingową1 500,00 zł12005000
Aktywacja kampanii (przy umowie na
6 miesięcy GRATIS!!!)
200,00 zł

 

Jeżeli posiadacie Państwo kampanię reklamową lub potrzebujecie pomocy przy jej utworzeniu

mamy specjalną ofertę przygotowaną właśnie dla Państwa!!!

 

Dodatkowe usługi
NazwaCena netto
Analiza branży100,00 zł
Zaproponowanie słów kluczowych50,00 zł
Optymalizacja kampanii adwords (cena za 1 godzinę pracy)65,00 zł
Planowanie kampanii reklamowej (cena za 1 godzinę pracy)80,00 zł
Przygotowanie kompletu banerów pod reklamę graficzną (7 sztuk)400,00 zł

 

Reklama w Google™ się opłaca!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik