strona główna - Crystal Reports

Crystal Reports

WSTECZ

Crystal Reports to zaawanasowane narzędzie programistyczne pozwalające na tworzenie skomplikowanych zapytań skierowanych do baz danych i ukazywanie pozyskanych wyników w formie graficznej.

Analityka każdego obszaru działania Twojej firmy

Wszechstronność i szczegółowość raportów tworzonych przy użyciu baz danych wykorzystujących Crystal Reports, nie ma sobie równych. Dzięki nim analityka w Twojej firmie wzniesie się na zupełnie nowy poziom. Mechanika Crystal Reports pozwala bowiem na porównanie ze sobą praktycznie wszystkich informacji, tworząc skomplikowane zapytania skierowane do bazy danych. Dzięki CR bez trudu przeanalizujesz specyfiki oferowanych produktów, ilościowe i jakościowe zmiany profili Twoich klientów, jak i konwersje wynikające z poszczególnych form kampanii reklamowych.

 

Wykorzystanie Crystal Reports wymaga jednak pewnej wiedzy i fachowych umiejętności. Dlatego też eksperci z ItDesk oferują szerokie możliwości implementacji Crystal Reports do systemów biznesowych małych, średnich i dużych firm. Dzięki naszej firmie, zyskasz instrument, który da Ci przewagę informacji w biznesie.

 

Zbieraj dane, przetwarzaj, analizuj i decyduj szybciej niż Twoi konkurenci

Crystal Reports to potężnie narzędzie w przedsiębiorstwie. Szczegółowe, zindywidualizowane analizy to ogromna przewaga na ryku. Dokładne zestawienia informacji, przedstawione w prosty, zrozumiały sposób pozwalają dużo szybciej podejmować decyzje i reagować na zmieniającą się sytuację. Dzięki analizom tworzonym z pomocą ItDesk i Crystal Reports będziesz o krok przed konkurencją.

Crystal Reports pełna użyteczność na każdym poziomie

Narzędzie Crystal Reports sprawdzi się jednak nie tylko w pracy menedżerów czy w zarządzie korporacji. Z powodzeniem mogą wykorzystywać je Twoi księgowi, analityczny a nawet zwykli dostawcy i spedytorzy pracujący na co dzień z danymi ilościowymi.
Wszechstronność Crystal Reports w połączeniu z oferowanym, dzięki niemu, wzrostem wydajności i trafności decyzji prowadzi do bardzo szybkiego zwrotu i tak niewielkich kosztów implementacyjnych CR. Czyniąc z opisywanego narzędzia absolutne „Must Have” analityki Twojej firmy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik