strona główna - Centrale telefoniczne Platan, VOIP, wirtualne centrale telefoniczne

Centrale telefoniczne Platan, VOIP, wirtualne centrale telefoniczne

WSTECZ

W czasach telefonii komórkowej mogłoby się wydawać, że centrale telefoniczne to przeżytek. Niemniej jednak, system ten nie ma sobie równych, jeśli chodzi o obszary związane z obsługą klienta, marketingiem czy administracją.

Rozwiązanie dla firm XXI wieku

Centrale Voip to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm rozporoszonych, posiadających centrum, odziały terenowe, a nawet mobilnych przedstawicieli handlowych. Wystarczy dostęp do internetu by wszyscy użytkownicy mieli ze sobą doskonały kontakt telefoniczny, a potencjalny klient dzwoniąc na infolinię miał możliwość połączenia się z danym pracownikiem, nawet jeśli ten jest w terenie.

Dzięki VOIP w łatwy sposób zmniejszysz koszty obsługi Twojej firmy i zwiększysz jej efektywność.

 

Prostota implementacji systemu VOIP

Ogromną zaletą central telefonicznych VOIP jest to, iż działają one w oparciu o łącza internetowe. Oznacza to, że de facto centrali VOIP nie musimy mieć nawet w firmie, wystarczy serwer z odpowiednim oprogramowaniem.
Rozmowy wykonywane za pośrednictwem sieci mogą odbywać się przy użyciu klasycznych telefonów, dzięki wykorzystaniu odpowiednich bram analogowych; dedykowanych telefonów sytemu VOIP, komputerów, czy praktycznie przez każdy smartfon dysponujący odpowiednim oprogramowaniem i dostępem do internetu.

 

Minimalne koszty

Postawienie i wykorzystywanie centrali VOIP, dzięki bazowaniu na istniejącej już strukturze sieci IT niesie za sobą małe koszty i inwestycje. Dzięki czemu modernizacja swojej wewnętrznej sieci telekomunikacyjnej może przynieść duże oszczędności.

Zaoszczędź na firmowych rachunkach za telefon. VOIP zminimalizuje te koszty w Twojej firmie.

Projekt wdrażanie i serwis

Firma ItDesk jest wieloletnim ekspertem w zakresie systemów komunikacyjnych. Gdy skontaktujesz się z nami, nasi specjaliści dokonają dokładnej analizy struktury Twojej firmy. Przygotują projekt rozwiązań w oparciu o zdobyte informacje i sugestie kontrahenta, wdrożą system oraz zagwarantują niezbędne wsparcie techniczne. Zapewniając tym samym wygodne stabilne wykorzystanie sieci i centrali VOIP.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik