strona główna - Aplikacje mobilne Android, IOS i Windows

Aplikacje mobilne Android, IOS i Windows

WSTECZ

Aplikacje mobilne Android, IOS i Windows dedykowane Twoim klientom

Obecnie coraz więcej użytkowników korzysta z internetu poprzez urządzenia mobilnie. Silnie rozwija się również sektor aplikacji na przenośne platformy wykorzystujące systemy operacyjne takie jak Android, IOS i Windows. Z ItDesk wpiszesz się w ten stale rosnący trend i przygotujesz specjalne aplikacje dla Twoich klientów i pracowników.

ItDesk aplikacje mobilne tworzone z myślą o potrzebach kontrahenta

Specjaliści z działu ItDesk Development przygotują dowolną aplikację na urządzenia mobilne, działającą w oparciu o system Android, IOS, Windows. Mogą to być zarówno aplikacje porsprzedażowe, takie jak kupony, gazetki promocyjne, mobilne katalogi produktów; gry, prezentacje, aż po zaawansowane narzędzia wspomagające wydajną pracę Twoich pracowników, opierające się na wykorzystaniu kamer w smartfonach czy tabletach.

Aplikacje mobilne IOS, Android  i Windows różnorodność zastosowań i łatwość obsługi

Różnorodność zastosowań, łatwa instalacja, prosta obsługa; w połączeniu z mobilnością i wszechstronnością smartfona czynią z aplikacji mobilnych doskonały produkt reklamowy, wspomagający sprzedaż, zwiększający świadomość marki, integrujący czy ułatwiający wykonywaną pracę.
Dzięki wysokiej klasie specjalistom i dbaniu o zadowolenie klienta możesz zaś mieć pewność, że stworzona dla Ciebie dedykowana aplikacja sprosta oczekiwaniom.

Progressive Web Aplications – aplikacje progresywne

Progressive Web Aplications (PWA), w j. polskim zwane aplikacjami progresywnymi lub hybdrydowymi – to najnowszy trend w dziedzinie urządzeń mobilnych. PWA, to aplikacje webowe, które stanowią połączenie aplikacji mobilnych i przeglądarek internetowych.
Do głównych korzyści możemy zaliczyć brak potrzeby instalacji za pośrednictwem sklepu, wykorzystanie protokołu HTTPS, wykorzystywanie powiadomień push, działanie w trybie offline, możliwość dodania ikony do ekranu głównego, szybkość ładowania danych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik