strona główna - Wynajem infrastruktury serwerowej – IaaS

Wynajem infrastruktury serwerowej – IaaS

WSTECZ

IaaS, czyli z angielskiego, infrastruktura jako usługa, to system pozwalający na wykorzystanie infrastruktury do wykonywania natychmiastowych obliczeń, udostępnianych i zarządzanych przez internet. To z pozoru proste rozwiązanie, otwiera przed przedsiębiorcą szeroki wachlarz możliwości i korzyści.

 

IaaS minimalne koszty i maksymalne zyski dla klienta

Infrastruktura jako usługa (IaaS) oferowana przez ItDesk, to potężny dopływ mocy obliczeniowej dla Twojej firmy. Infrastruktura jest skalowana do Twoich potrzeb.  W kilka chwil możemy zwiększyć lub zmniejszyć wydajność używanej przez Twoją firmę infrastruktury, w zależności od zapotrzebowania. Płacisz tylko za rzeczywiste użycie! Nie ponosisz wydatków związanych z zakupem serwerów, nie musisz przygotowywać specjalnych serwerowni, nie potrzebujesz dodatkowych usług konfiguracji. Wystarczy „klik” i wysoka moc obliczeniowa jest na wyciągnięcie ręki.

 

Korzystanie z usługi IaaS to również wygoda i bezpieczeństwo. Po naszej stronie leży utrzymanie, konserwacja i modernizacja wykorzystywanych przez Twoją firmę serwerów, zapór i innych zabezpieczeń. Podpisując umowę IaaS możesz zapomnieć o konieczności obsługi technicznej. Ty korzystasz tylko z ogromnych możliwości jakie daje Ci moc obliczeniowa

 Ogromne możliwości i mnogość zastosowań

Wykorzystanie usługi IaaS daje ogromną przewagę technologiczną Twojej firmie. Dzięki oferowanej przez nas technologii, zawsze będziesz dysponował infrastrukturą zdolną sprostać stawianym przed Tobą wyzwaniom, niezależnie jak bardzo zaawansowany projekt opracowujesz. To jednak nie wszystko.

Zawsze o krok przed konkurencją

Łatwość wprowadzenia zmian, zwiększenia mocy obliczeniowej i wydajności w przypadku IaaS pozwala Ci w prosty sposób mierzyć się z każdym zadaniem. Kiedy Twoja konkurencja zastanawia się nad zakupem serwerów lub rezygnuje z przetargu na skutek braku środków, Ty dzięki ogromnej elastyczności mocy obliczeniowej możesz działać.
Elastyczność zapewni Ci też sprawne działanie w okresach zwiększonego zapotrzebowania. Gdy serwery sklepowe Twojej konkurencji odmawiają posłuszeństwa z racji przepełnienia klientami, Ty w łatwy sposób zwiększając zasoby i zachowujesz pełną sprawność Twojej witryny.

Bezpieczeństwo i wygoda

Korzystając z usług IaaS i działając w chmurze oferowanej przez ItDesk, Twoja firma może bezpośrednio skupić się na powierzonym jej zadaniom. Nie potrzebujesz przejmować się stroną techniczną, zawsze dysponujesz odpowiednią infrastrukturą do wykonywania obliczeń. Ponadto w razie wystąpienia awarii, wszystkie koszty związane z usuwaniem awarii technicznych i odzyskiwaniu danych ponosi dostawca usługi. Nie ponosisz więc żadnego ryzyka związanego z technicznym uszkodzeniem sprzętu.

Wszechstronność użytkowania

Elastyczny, szybki i efektywny system IaaS warto wykorzystać nie tylko do tworzenia, testowania i edycji oprogramowania. Równie dobrze sprawdzi się w Twojej firmie jako:

  • hosting witryn sieci Web;
  • narzędzie analizy Big Data;
  • baza kopii zapasowych;
  • przegotowywanie obliczeń wysokiej wydajności;
  • przygotowanie aplikacji sieci Web.

Wszystko to czyni z IaaS oferowanego przez ItDesk, tanie wydajne, elastyczne rozwiązanie, które zapewni Twojej firmie przewagę konkurencyjną w biznesie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik