strona główna - Wdrożenie polityki bezpieczeństwa

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa

WSTECZ

Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych i podporządkowanie jej normom prawnym Unii Europejskiej, wymogło na przedsiębiorcach wprowadzenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa oraz instrukcji zarządzania systemem informatycznym, w którym znajdują się dane osobowe.

Nowelizacja ważna dla każdego przedsiębiorcy

Nowelizacja przepisów dotyczy praktycznie każdego biznesu, jeśli nasz dział księgowości posiada dane przynajmniej jednego klienta lub pracownika, możemy mówić o zastosowaniu znowelizowanych przepisów o ochronie danych osobowych. Nieprzestrzeganie zapisów ustawy wiąże się z karami dochodzącymi do nawet miniona euro i sankcjami ograniczenia wolności. Dlatego tak ważne jest dostosowanie szczegółowej polityki bezpieczeństwa we własnej firmie do znowelizowanych przepisów.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i wspierając polski biznes firma ItDesk oferuje holistyczne wdrożenia polityki bezpieczeństwa. Dzięki nam Twoja firma będzie doskonale przygotowana do wejścia w życie nowelizacji ustawy w maju 2018 roku.

Polityka bezpieczeństwa ItDesk- to podwójna korzyść

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa wraz z ItDesk zapewni Twojej firmie podwójne korzyści. Po pierwsze dzięki kompletnemu, szczegółowemu wdrożeniu polityki bezpieczeństwa, Twoja firma spełni obowiązek ustawowy i nie będzie musiała obawiać się nagłych kontroli czy kar. Dokładne wdrożenie wraz z pakietem szkoleń zapewni także odpowiednie zasady przetwarzania tych wrażliwych informacji, zwiększając tym samym wydajność i efektywność pracowników poruszających się w bazach danych osobowych. Dzięki ItDesk więc nie tylko unikniesz kary, ale i zwiększysz efektywność Twojej firmy.

 

ItDesk kompleksowe wdrożenie polityki bezpieczeństwa

Eksperci od bezpieczeństwa danych osobowych prowadzą Twoją firmę przez wszystkie etapy wdrażania polityki bezpieczeństwa.

  • Wdrażamy przygotowane specjalnie dla Twojej kroki polityki bezpieczeństwa
  • Tworzymy spersonalizowane instrukcje zarządzania systemem informatycznym
  • Pomagamy w rejestracji twoich wyodrębnionych zbiorów danych osobowych
  • Tworzymy szablony upoważnień i oświadczeń niezbędne dla osób korzystających z baz pracowników
  • Tworzymy dokumentacje niezbędną do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wszystkie te dokumenty, wytyczne i strategie dostosowane są dokładnie do potrzeb i zadań przedsiębiorstwa kontrahenta. Nie musisz się więc obawiać, że nowelizacja procedur prawnych w firmie wpłynie negatywnie na efektywność twojej działalności. Wręcz przeciwnie.

Szkolenie przekazujące wiedzę i zwiększające efektywność pracowników

Dzięki szkoleniom oferowanym przez ItDesk w zakresie ochrony danych osobowych, Twój personel zyska szczegółową wiedzę teoretyczną i praktyczną z przepisów prawa i zasad praktycznego poruszania się po bazach danych osobowych. Dzięki zrozumieniu zawiłości prawnych i zdobyciu praktycznych umiejętności, Twoi pracownicy zyskają większą świadomość i pewność poruszania się w środowisku baz danych osobowych, dzięki czemu wzrośnie ich efektywność, co pozytywnie przełoży się na działanie firmy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik