strona główna - Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Tworzenie dedykowanego oprogramowania

WSTECZ

Nie umiesz znaleźć oprogramowania spełniającego Twoje oczekiwania?
Stwórz je razem z nami

Programiści z działu ItDesk Development oferują wsparcie programistyczne z zakresu kodowania w językach takich jak CakePHP, HTML, CSS. Pozwala to na tworzenie spersonalizowanych aplikacji, dostosowanych do potrzeb klienta oraz zaawansowanych technicznie stron internetowych spełniających najwyższe standardy UX. Języki te doskonale sprawdza się też przy tworzeniu indywidualnych wtyczek na już istniejące strony internetowe i łączeniu ich z zewnętrzny oprogramowaniem lub sklepami.

Rozwiązania dopasowane idealnie do Twoich potrzeb

CakePHP, HTML jak i CSS to obecnie jedne z najpopularniejszych i najbardziej rozwijanych języków programowania. Wspierane są przez wiodące marki w dziedzinie IT. Oznacza to, że strony, programy i wtyczki będą w pełni funkcjonalne na praktycznie każdym komputerze, laptopie czy smartfonie. Stałe wsparcie to zaś pewność, że języki będą rozwijane i użyteczne jeszcze przed wiele długich lat, pozwalając tworzonym na ich podstawie materiałom sprawną, bezproblemową obsługę i szerokie możliwości edycji i modyfikacji, tak by dostosować je do zmieniających się warunków.

Wsparcie programistyczne, wdrożenie, serwis

W praktyce oznacza to, że stworzone przez ItDesk, na potrzeby klienta programy, strony, sklepy oprócz wspaniałej szaty graficzno-multimedialnej będą w pełni otwarte i gotowe na wprowadzanie wszystkich, nawet przyszłościowych zmian. Rozwiązanie to pozwala podążać za najnowszymi trendami w internecie i zaoszczędzić pieniądze pozwalając na modyfikowanie istniejących danych zamiast tworzenie ich od nowa.

Dedykowane oprogramowanie tworzone przez ItDesk, wsparcie gotowe na przyszłość

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik