strona główna - Stacje robocze i laptopy (DELL, Lenovo, Adax i inne)

Stacje robocze i laptopy (DELL, Lenovo, Adax i inne)

WSTECZ

O tym jak ważny jest wysokiej klasy sprzęt IT w firmie przekonał się każdy, kto przynajmniej raz przeżył awarię laptopa lub firmowego komputera, na którym znajdowały się wszystkie biznesowe dane.  Aby uniknąć takich sytuacji firma ItDesk posiada w swojej ofercie tylko najwyższej klasy, sprawdzone, niezawodne modele laptopów i stacji roboczych renomowanych firm takich jak Dell czy Lenovo.

 

Komputer – narzędzie dopasowane do potrzeb

Komputer do biura, musi być urządzeniem wielofunkcyjnym. Winien dysponować odpowiednią mocą obliczeniową, pozwalającą na sprawne, szybkie działanie. W zależności jednak od branży i stosowanego software’u, różnice w wymaganej wydajności mogą być znaczące. Dlatego też dzięki odpowiedniemu wywiadowi eksperci z ItDesk dostosowują konfigurację poszczególnych elementów, tak by spełniała wymogi użytkownika i była idealnie dopasowana do potrzeb.

 

Korzystając z naszej oferty otrzymujesz niezawodny sprzęt dostosowany bezpośrednio do Twoich oczekiwań.

 

Komputery na każdą kieszeń

ItDesk oferuje szeroki wachlarz komputerów i laptopów renomowanych marek:

  • DELL;
  • Lenovo;
  • Adax.

W ofercie znajdują się zarówno potężne stacje robocze, dysponujące zaawansowanymi układami graficznymi i wielordzeniowymi procesorami nowej generacji, jak i lekkie poręczne laptopy, idealnie sprawdzające się w podróży.

Sprawdzone produkty renomowanych marek oferują Twojej firmie wygodę, bezpieczeństwo i niezawodność, tak potrzebne w każdej firmie.

Ponadto w asortymencie ItDesk znaleźć można wiele modeli poleasingowych, oferujących bardzo korzystny wskaźnik jakości do ceny, na które firma daje własną gwarancję.

  Do zakupionego u nas sprzętu, zapewniamy wsparcie i serwis pogwarancyjny.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik