strona główna - SOTESHOP

SOTESHOP

WSTECZ

SOTESHOP to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów e-commerce. Jeśli więc planujesz rozpocząć sprzedaż przez internet, rozwiązanie to może okazać się dla Ciebie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wszystko za sprawą elastyczności, łatwości użytkowania i pełnej responsywności, dzięki której Twój sklep będzie w pełni funkcjonalny na komputerach, smartfonach i tabletach.

SOTESHOP wydajność i użyteczność w jednym

SOTESHOP to doskonałe rozwiązanie dla każdego biznesu, jego duża elastyczność połączona z intuicyjnością obsługi powoduje, że ten system e-commerce może stać się podporą każdego sklepu internetowego. Ponadto dzięki możliwością takim jak:

  • Integracja z porównywarkami cen;
  • Automatycznym wystawianiem produktów na aukcjach internetowych;
  • Pozycjonowaniu w wynikach wyszukiwarki Google.

System zaoszczędzi Twojej firmie pracy i zwiększy widoczność produktów, co może znacząco podnieść wskaźniki konwersji oraz dochody ze sprzedaży.

Dobrodziejstwa dla klientów

System SOTE to również szeroki zestaw narzędzi prosprzedażowych i budujących silną wieź klienta ze sklepem. Oprogramowanie oferuję nie tylko narzędzia do efektywnego zarządzania bazą konsumentów, ale również daje możliwość tworzenia programów lojalnościowych, kodów rabatowych promocji, a nawet spersonalizowanych ofert dostosowanych dla konkretnych klientów.

Wdrożenie SOTE w ItDesk

Decydując się na wdrożenie SOTESHOP w ItDesk masz pewność, że wdrażany sklep będzie najwyższej jakości. Nasz zespół złożony z programistów, web designerów, grafików i specjalistów od marketingu zapewni kompletny projekt, od stworzenia miłej dla oka i użytecznej szaty graficznej, poprzez wdrożenie i konfiguracje, uwzględniającą wszystkie potrzeby klienta, po szkolenie i ewentualne działania marketingowo-promocyjne.
Ponadto nasza firma oferuje również stałe wsparcie IT, by w razie zaistnienia ewentualnych problemów lub pomysłów zmian modyfikacji sklepu, móc natychmiast zareagować.
Jeśli zaś nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami, nie jest to problem. Wystarczy, że wyślesz nam swoje produkty, a nasz fotograf zajmie się już resztą.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik