strona główna - SOTESHOP

SOTESHOP

WSTECZ

SOTESHOP to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów e-commerce. Jeśli więc planujesz rozpocząć sprzedaż przez internet, rozwiązanie to może okazać się dla Ciebie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Wszystko za sprawą elastyczności, łatwości użytkowania i pełnej responsywności, dzięki której Twój sklep będzie w pełni funkcjonalny na komputerach, smartfonach i tabletach.

SOTESHOP wydajność i użyteczność w jednym

SOTESHOP to doskonałe rozwiązanie dla każdego biznesu, jego duża elastyczność połączona z intuicyjnością obsługi powoduje, że ten system e-commerce może stać się podporą każdego sklepu internetowego. Ponadto dzięki możliwością takim jak:

  • Integracja z porównywarkami cen;
  • Automatycznym wystawianiem produktów na aukcjach internetowych;
  • Pozycjonowaniu w wynikach wyszukiwarki Google.

System zaoszczędzi Twojej firmie pracy i zwiększy widoczność produktów, co może znacząco podnieść wskaźniki konwersji oraz dochody ze sprzedaży.

 

10 najważniejszych atutów sklepu SOTESHOP

Bogata funkcjonalność, sprzedaż od zaraz

SOTESHOP zawiera wszystko czego potrzebujesz, by skutecznie sprzedawać w internecie. Po zainstalowaniu program jest gotowy do prowadzenia sprzedaży. Nadzoruje cały proces zakupów, od prezentacji oferty, przez złożenie zamówienia, realizację płatności online itp.

Intuicyjny panel administracyjny, pełna dokumentacja

Całym sklepem internetowym możesz zarządzać z poziomu przeglądarki. Nie musisz nic instalować na swoim komputerze. Panel jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowo przygotowaliśmy bardzo dokładną dokumentację opisującą jak zarządzać sklepem.

Optymalizacja dla wyszukiwarek Google

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach przekłada się większą oglądalność Twojego sklepu. SOTESHOP zawiera mechanizmy zapewniające lepsze pozycjonowanie sklepu internetowego takie jak: przyjazne linki, Google Sitemap, strona zgodna ze standardami W3C, generowanie META Tagów.

Bardzo szybki sklep, 0.068 sekundy/stronę

Szybka odsłona sklepu internetowego to więcej zadowolonych klientów, ale także wyższa pozycja w wyszukiwarkach. Zaawansowany system optymalizacji www pozwala na wyświetlenie stron informacyjnych sklepu średnio w 0.068 sekundy.

Grafika, 2000 projektów, własna grafika

Dla programu SOTESHOP możesz dodatkowo wybrać jeden z 2000 gotowych projektów graficznych stworzonych przez najlepszych światowych designerów. Możesz też stworzyć własną grafikę i w prosty sposób zintegrować ze sklepem internetowym (Smarty, CSS, DIV, HTML).

Społeczność, 1000 użytkowników forum

Program SOTESHOP to także bardzo duża społeczność. Ponad 1000 użytkowników zarejestrowało się na forum.sote.pl. Tysiące postów, rzeczowe dyskusje, pomoc naszego zespołu. Realny udział klientów w rozwój oprogramowania.

Licencja, płacisz tylko raz

Za licencję programu SOTESHOP płacisz tylko raz. Nie ma miesięcznych opłat ani innych ukrytych kosztów. Program jest Open Source i możesz dokonywać własnych zmian w programie.

Wersja międzynarodowa

Prowadź sprzedaż na całym świecie. Do dyspozycji masz 10 wersji językowych: polską, angielską, niemiecką, hiszpańską, rosyjską, czeską, słowacką, francuską, włoską, portugalską. Możesz dodać także dowolną ilość nowych wersji językowych. Do każdej wersji językowej możesz dodać inną domenę i zdefiniować walutę.

Serwis, darmowe aktualizacje

Program SOTESHOP jest cały czas uaktualniamy. Bardzo często wydajemy aktualizacje i nowe funkcje do programu. Uaktualnienia dla danej wersji są bezpłatne i bezterminowe. Firma SOTE to także dobry serwis. Korzystamy z profesjonalnego systemu serwisowego. Każde zgłoszenie jest szybko i rzetelnie realizowane. Klienci maja także możliwość oceny realizacji zgłoszeń.

Integracje Allegro, Porównywarki, Subiekt GT, WF-Mag

Program jest zintegrowany z systemem Allegro, porównywarkami Bazzar, Ceneo, Handelo, Nokaut, Oferciak, Okazje, Onet, radar, Skąpiec, Sklepy24, WP, Zakupomat. Dostępne są też pełne integracje z programami księgowymi Subiekt GT i WF-Mag. Rozbudowane Web API pozwala także na stworzenie dowolnej integracji z innym systemem informatycznym.

 

 

 

 

Dobrodziejstwa dla klientów

System SOTE to również szeroki zestaw narzędzi prosprzedażowych i budujących silną wieź klienta ze sklepem. Oprogramowanie oferuję nie tylko narzędzia do efektywnego zarządzania bazą konsumentów, ale również daje możliwość tworzenia programów lojalnościowych, kodów rabatowych promocji, a nawet spersonalizowanych ofert dostosowanych dla konkretnych klientów.

Wdrożenie SOTE w ItDesk

Decydując się na wdrożenie SOTESHOP w ItDesk masz pewność, że wdrażany sklep będzie najwyższej jakości. Nasz zespół złożony z programistów, web designerów, grafików i specjalistów od marketingu zapewni kompletny projekt, od stworzenia miłej dla oka i użytecznej szaty graficznej, poprzez wdrożenie i konfiguracje, uwzględniającą wszystkie potrzeby klienta, po szkolenie i ewentualne działania marketingowo-promocyjne.
Ponadto nasza firma oferuje również stałe wsparcie IT, by w razie zaistnienia ewentualnych problemów lub pomysłów zmian modyfikacji sklepu, móc natychmiast zareagować.
Jeśli zaś nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami, nie jest to problem. Wystarczy, że wyślesz nam swoje produkty, a nasz fotograf zajmie się już resztą.

 

 

Porównanie wersji:

Funkcjonalność Open SOTESHOP
Wspracie technicze minus plus
Gwarancja na program minus plus
Aktualizacje (nowe funkcje) dla wersji 5 open plus plus
Aktualizacje (nowe funkcje) dla wersji 5 komercyjne minus plus
Edycja wybranych danych na listach w panelu minus plus
Kodowanie danych klientów w bazie danych minus plus
Edycja zamówień minus plus
Fast Cache – system szybkiej odsłony strony
Strony głównej plus plus
Stron produktów minus plus
Kategorii minus plus
List produktów minus plus
Sortowanie produktów minus plus
Podstron list produktów minus plus
Grup produktów minus plus
Stron informacyjnych minus plus
Wersji językowych minus plus
Automatyczna optymalizacja minus plus
Systemy płatności
PayPal plus plus
Moneybookers plus plus
Płatności.pl plus plus
Dotpay minus plus
Przelewy24 minus plus
Lukas minus plus
Żagiel minus plus
eCard minus plus
Porównywarki
Ceneo plus plus
Onet minus plus
Wp minus plus
Bazzar minus plus
Handelo minus plus
Nokaut minus plus
Oferciak minus plus
Okazje minus plus
Radar minus plus
Skąpiec minus plus
Sklepy24 minus plus
Zakupomat minus plus

 

Co możemy Ci jeszcze zaoferować:

 Sprawdź:

  • cięcie, projektowanie oraz modyfikację szablonów graficznych
  • migracji danych oraz import bazy towarów
  • projektowanie animowanych bannerów reklamowych w technologii FLASH
  • opieka nad sklepem internetowym
  • kompleksowe doradztwo w zakresie marketingu internetowego, pozycjonowania
  • integrację sklepów internetowych z systemami handlowo magazynowymi ( np. Enova, WFMAG, SUBIEKT ) i spedycyjnymi ( np. UPS, DHL )

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik