strona główna - Sieci komputerowe Cisco, Ubiquiti, Draytek

Sieci komputerowe Cisco, Ubiquiti, Draytek

WSTECZ

Obecnie sieć komputerowa w firmie to podstawa. To od niej w dużej mierze zależy przepływ danych w przedsiębiorstwie. Sprawnie działająca sieć to gwarancja wysokiej efektywności i innowacyjności Twojej firmy, dzięki której będziesz o krok przed konkurencją.

Doskonała sieć synergią poszczególnych elementów

By sieć w Twoim przedsiębiorstwie spełniła pokładane w niej oczekiwania musi być należycie zaprojektowana i stworzona na bazie sprawdzonych rozwiązań. Staranne przygotowanie i dobór poszczególnych elementów sprawi, że suma ich wydajności będzie większa niż wartości oferowane przez poszczególne elementy. Wymaga to jednak odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ItDesk oferuje szeroki zakres wsparcia w obszarze sieci. Nasza firma działa wielopoziomowo, co zapewnia doskonałe rezultaty i efektywne działanie Twojej firmy.

Doradztwo które przynosi zyski

Wydawać by się mogło, że sieć nie ma bezpośredniego wpływu na finanse firmy. Nic bardziej mylnego. Zoptymalizowana sieć to realne dochody dla Twojego biznesu. Pracownicy działają szybciej, efektywniej, przez co generują większe zyski, a Twoje przedsiębiorstwo jest o wiele bardziej konkurencyjne i szybciej reaguje na zmiany otoczenia. Specjaliści z ItDesk zapewniają szczegółowe doradztwo w zakresie sieci, dzięki któremu nie tylko przygotowują specjalistyczną strukturę sprzętową, pozwalającą spełniać Twoje cele biznesowe, ale unikniesz też przepłacania inwestując w niepotrzebne, przestarzałe rozwiązania.

 

Sprawne wdrożenie kluczem do sukcesu

Dzięki zastosowaniu przez ItDesk sprawdzonych, rozwiązań od  Cisco, Ubiquiti, Draytek gwarantujemy najnowsze technologie w zakresie:

  • Routerów
  • Przełączników
  • Łączności bezprzewodowej
  • Sieci światłowodowych
  • Modułów zarządzania sieciami.

Wdrożona za ich pomocą sieć, gwarantuje wysoką wydajność, przepustowość danych i niezawodność. Dostosowane do potrzeb firmy rozwiązania zapewnią doskonałe wsparcie podczas codziennego użytkowania jak i specjalnych zadań, przed którymi staje Twój biznes, czyniąc Twoje przedsiębiorstwo gotowym na wyzwania jutra.

 

Wejdź na wyższy poziom – optymalizacja i serwis

ItDesk oferuje holistyczne rozwiązania w zakresie obsługi sieci. Jedną z nich jest okresowa optymalizacja. Dzięki wdrożeniu przeprowadzonego przez ItDesk audytu, Twoja firma może skutecznie obniżyć koszty operacyjne w zakresie sieci, zredukować jej przestoje i zwiększyć przepustowość, oraz zwiększyć o kilkadziesiąt procent wskaźnik swojej rentowność wynikającej z sieci, w przestrzeni kilku lat. Ponadto  nasz doświadczony serwis może zapewnić stały monitoring i niezbędne wsparcie techniczne nawet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, tak aby żadne problemy techniczne nie stanęły Twojej firmie na drodze rozwoju.

 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik