strona główna - Reklama mobilna

Reklama mobilna

WSTECZ

Polacy pokochali internet w urządzeniach mobilnych

Według danych ankietowych blisko połowa Polaków regularnie korzysta z internetu. Statystycznie spędzamy w nim prawie 6 godzin dziennie, a liczba smartfonów, przekraczająca liczbę mieszkańców naszego kraju, sprawia, że coraz częściej przeglądamy internet na urządzeniach mobilnych.

 

Sieć widziana przez ekran smartfonu, jest podobna, ale nie identyczna do tej ukazywanej przez komputery. Zmiany dotyczą nie tylko wyglądu stron, ale i prezentowanych na nich treści reklamowych. Dlatego dobra kampania na urządzenia stacjonarne może nie sprawdzić się w mobilnym świecie. Reklamy na smartfonach i tabletach mają inne obostrzenia, co do wymogów publikacji niż w klasycznych desktoptach. Ponadto użytkownicy urządzeń mobilnych wykazują się innymi preferencjami wyszukiwania i korzystania z internetu niż Ci posługujący się myszką i klawiaturą.

Profesjonalna mobilna kampania reklamowa

Dlatego, aby sprawnie prowadzić kampanię zarówno w świecie urządzeń mobilnych jak i stacjonarnych, warto skorzystać z usług zespołu ItDesk. Eksperci od reklamy i komunikacji marketingowej przygotują stargetowaną kampanię do potrzeb Twoich klientów, dostosowaną zarówno do urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Zastosowanie odpowiednich strategii i możliwości jakie daje reklama mobilna (np. „tylko połączenie” lub wbudowana reklama wewnątrz aplikacji) wraz z jej stacjonarnymi odpowiednikami pozwalają na holistyczną obsługę reklamową przedsiębiorstwa zapewniając zwiększoną widoczność, rozpoznawalność oraz konwersje jego oferty.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik