strona główna - Projektowanie witryn internetowych UX

Projektowanie witryn internetowych UX

WSTECZ

Dla klienta Twoja strona to Ty

Podstawą obecności Twojej firmy w Internecie jest strona firmowa. To ona często decyduje o pierwszym wrażeniu jakie wywrzemy na potencjalnym kliencie, a co za tym idzie wpływa na to czy konsument zdecyduje się na korzystanie z naszych usług i produktów.
Ważne jest więc, by strona internetowa Twojej firmy sprostała pokładanym w niej oczekiwaniom i wkomponowała się w obecny trend user experience (UX).

Pierwsze dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz.
My sprawimy by Twoja strona internetowa sprostała najnowszym trendom i oczekiwaniom.

Tworzone przez grafików z ItDesk, projekty stron internetowych posiadają wszystkie cechy charakterystyczne UX, dając się opisać pod pojęciem usability. Łączą więc profesjonalną, miła dla oka szatę graficzną, z przejrzystością strony, łatwością wyszukana informacji, przewijalnością, multimedialnością i responsywnością.

Konsultacje z klientem podstawą sukcesu

Graficy ItDesk, tworząc stronę internetową, wielokrotnie konsultują się z klientem w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Korzystają z księgi znaku, logotypów i odpowiedniej palety kolorów, tak by kolorystyka komponowała się z daną branżą. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z programistami i fotografami, są w stanie przygotować spójne rozwiązania nie tylko dla strony głównej, ale też sklepów czy szablonów aukcyjnych opartych na zasadach UX.

 

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź nasze portfolio!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik