strona główna - Projektowanie witryn internetowych UX

Projektowanie witryn internetowych UX

WSTECZ

Strona internetowa odpowiada za pierwsze wrażenie jakie wywieramy na kliencie

Podstawą obecności naszej firmy w internecie jest jej strona firmowa. To ona bardzo często decyduje o pierwszym wrażeniu jakie wywrzemy na potencjalnym kliencie. Co za tym idzie decyduje również o tym czy konsument zdecyduje się na korzystanie z naszych usług i produktów.
Ważne jest więc, by strona internetowa Twojej firmy sprostała pokładanym w niej oczekiwaniom i wkomponowała się w obecny trend user experience (UX).

Piękna szata graficzna, szybka prosta obsługa i maksymalna użyteczność- Strony UX w ItDesk

Tworzone przez grafików z ItDesk projekty stron internetowych UX posiadają wszystkie cechy charakterystyczne tego stylu i dają się opisać jako pod pojęciem usability. Łączą więc profesjonalną, miła dla oka szatę graficzną, z przejrzystością strony, łatwością wyszukania informacji, przewijalnością, multimedialnością i responsywnością.

Konsultacje z klientem, wiedza i wieloletnie doświadczenie- kluczem do Twojego sukcesu

Graficy ItDesk, tworząc stronę internetową, wielokrotnie konsultują się z klientem w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Korzystają z księgi znaku, logotypów i odpowiedniej palety kolorów tak by kolorystyka komponowała się z daną branżą. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z koderami i fotografami są w stanie stworzyć spójne rozwiązania nie tylko dla strony głównej ale też sklepów, czy szablonów aukcyjnych opartych na zasadach UX.

Współpraca programistów marketingu i grafikami to gwarancja to pewność spójnego przemyślanego projektu Twojej strony.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik