strona główna - PrestaShop

PrestaShop

WSTECZ

PrestaShop to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie systemów e-commerce. W internecie można spotkać dziesiątki tysięcy witryn działającym na tym silniku. Rozwiązanie to szczególnie popularne jest w naszej części Europy, gdzie jest on jednym z niekwestionowanych liderów. PrestaShop swoją popularność zawdzięcza nie tylko łatwości obsługi, ale również elastyczności. Dzięki nim może on być wykorzystywany przez małe i średnie firmy, dostosowując się do ich rozwoju i zmieniającej się oferty.

 

PrestaShop to sprawdzone rozwiązanie

Za wyborem PrestaShop przemawia szereg cech i możliwości programu, w tym:

  • pełna responsywność, pozwalająca na sprawną obsługę zarówno z poziomu komputera i urządzeń mobilnych;
  • dostęp do 50 najpopularniejszych na świecie bramek i systemów płatniczych;
  • integracja z wieloma systemami pocztowymi i kurierskimi wraz z możliwością śledzenia przesyłek;
  • systemy analizy sprzedaży i koszyków klientów;
  • obsługa wielu walut narodowych wraz z automatyzacją i aktualizacją kursów;
  • intuicyjne wprowadzenie i edycja produktów;
  • wygodne zarządzanie kontami klientów, eksport import bazy danych, szeroka analityka działań konsumenta;
  • kompletna mechanika ewentualnego zwrotu towaru;
  • integracja sklepu z mediami społecznościowymi;
  • zaplecze pozycjonerskie i marketingowe;

 

Wdrożenie systemu e-commerce w ItDesk

Wdrożenie systemu e-commerce PrestaShop w ItDesk, to pewność sprawnie działającego i doskonale skonfigurowanego sklepu, który przyciągnie klientów i zachwyci prostotą oraz wygodą użytkowania. W ItDesk dzięki wspólnej pracy grafików, web designerów, programistów i działu marketingu stworzy dla Ciebie i Twojej firmy zwarty, dostosowany do Twojej księgi znaku, w pełni działający sklep, na którym będziesz mógł umieścić swoją ofertę.

 

ItDesk to nie tylko sklep, ale kompletne wsparcie Twojego przedsiębiorstwa

Jeśli tylko zechcesz przejmiemy od Ciebie działania związane z promocją i pozycjonowaniem witryny oraz sklepu. Oferujemy między innymi kampanie AdWords, Google Shopping, reklamy w mediach społecznościowych, kampanie promocyjne w sklepie i wiele innych. Zadbamy również o Twoich obecnych klientów, prowadząc profile w mediach społecznościowych, czy blogi firmowe. Oferujemy również szerokie wsparcie techniczne, od dedykowanych serwerów, po stałe wsparcie IT, dzięki któremu unikniesz dużych przestojów związanych z ewentualnymi problemami ze sklepem.
Ponadto oferujemy również profesjonalną fotografię, jeśli więc nie masz przygotowanych zdjęć swoich produktów, nic prostszego wyślij swój asortyment do nas, a my zajmiemy się wszystkim.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik