strona główna - Outsourcing wsparcia 1, 2 i 3 linia (polski, angielski)

Outsourcing wsparcia 1, 2 i 3 linia (polski, angielski)

WSTECZ

Obecnie praktycznie każda firma produkcyjna lub usługowa opiera się w dużej mierze na działaniach w środowisku IT. Komputery i dedykowane oprogramowanie stało się normą. Z racji jednak na redukcje kosztów, mało kto może pozwolić sobie na własny dział IT. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ItDesk oferuje outsourcing wsparcia.

Outsourcing wsparcia informatycznego przenosi na ekspertów z ItDesk pełną obsługę techniczną w firmie kontrahenta.  W zależności od pakietu może ona działać nawet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Outsourcing daje przedsiębiorcy szereg korzyści:

  • Po pierwsze, outsourcing wsparcia jest zdecydowanie tańszy od własnego działu IT, firma nie pozostanie też bez informatyka w sezonie urlopowym lub grypowym.
  • Po drugie, całkowite zabezpieczenie strefy IT przez zewnętrzną firmę pozwala skupić się na kluczowych działaniach przedsiębiorstwa, co znacząco zwiększa jego efektywność.
  • Po trzecie, oddanie systemów informatycznych w ręce ekspertów zwiększa ich wydajność i efektywność pracy.
  • Po czwarte, w razie awarii ItDesk oferuje sprzęt zastępczy, dzięki czemu firma nie jest narażona na przestoje.
  • Po piąte, współpraca z jedną z czołowych firm IT na Opolszczyźnie, pozwala na korzystne zakupy sprzętu IT po obniżonych cenach, co pomaga w rozwoju i przygotowaniu się do nowych wyzwań.

Decydując się na outsourcing wsparcia ItDesk, obniżasz koszty prowadzenia biznesu i zwiększasz efektywność działania Twoich systemów IT.

Wsparcie dostosowane specjalnie do potrzeb

W ItDesk wiemy, że firmy różnią się od siebie. Dlatego oferujemy różne pakiety serwisowe. Odróżniają się one nie tylko ilością komputerów objętych umową, ale też językiem obsługi (polski/angielski), dostępnością szkoleń dla pracowników, ilością darmowych godzin serwisowych czy też ofertą komputerów zastępczych. Mnogość rozwiązań outsourcingu wsparcia oferowanego przez ItDesk, wraz z możliwością negocjacji cen i warunków sprawia, że z oferty tej mogą skorzystać praktycznie wszystkie firmy, bez względu na ich wielkość i poziom zaawansowania IT.

Outsourcing w ItDesk to umowa doskonale dopasowana do potrzeb Twojej firmy, tak byś mógł skupić się tylko na prowadzeniu własnego biznesu.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik