strona główna - Microsoft w chmurze: Office365, Exchange Online

Microsoft w chmurze: Office365, Exchange Online

WSTECZ

Oprogramowanie biurowe firmy Microsoft jest jednym z najczęściej sprzedawanych produktów przez nas serwis. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Office pomimo tego, że jest pakietem płatny, znacznie przewyższa popularnością darmowe odpowiedniki. Firma ItDesk jako partner Microsoftu oferuje subskrypcje najnowszej wersji pakietu Office365 wraz z Exchange Online.

Pudełko vs Subskrypcja

Do serwisu ItDesku przychodzi wielu klientów, chcąc kupić pudełkową wersję pakietu Office. Gdy proponujemy im wersję 365 często nie są do niej przekonani uważając, że program ten działa tylko przez internet, jest to błąd.

Office365, można najprościej opisać jako roczną subskrypcję pakietu Office. W jej skład wchodzi licencja na 5 urządzeń (może to być laptop, tablet smartfon, komputer stacjonarny). Dzięki temu, rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w domu, w którym np. każde z dzieci ma własny komputer lub w małej firmie. Ponadto w pakiet subskrypcyjny wchodzą wszystkie programy Office, będące odpowiednikiem pudełkowej wersji Professional.
Ludzie, którzy zdecydowali się na zakup Office’a w podstawowej wersji, są pozbawieni nie tylko zaawansowanych programów takich jak Access czy Publisher, ale nawet tak podstawowego jak Outlook. To jednak nie jedyny minus wersji na płycie DVD.

Microsoft w chmurze, dodatkowe możliwości subskrypcji

Wraz z zakupem Office365 otrzymujemy dostęp do jego przeglądarkowej odmiany, dzięki czemu z naszymi dokumentami możemy pracować nie tylko na 5 licencjonowanych urządzeniach, ale na każdym, na którym mamy dostęp do internetu i zalogujemy się na swoje konto. W takiej pracy, z praktycznie każdego miejsca, pomaga nam dedykowana specjalnie dla nas, przestrzeń w chmurze o pojemności 1TB. Stanowi ona doskonałe miejsce na backup danych, nawet dla średnich firm. Dysk w chmurze to też doskonały nośnik wszelkich dokumentów, nad którymi pracuje wielu ludzi jednocześnie. Office 365, w odróżnieniu od swojego pudełkowego odpowiednika, oferuje również tak ważna stałą pomoc techniczną czy aktualizacje w zakresie bezpieczeństwa i wydajności oprogramowania.

Decydując się na zakup Office356 w chmurze, oprócz samych aplikacji Twoja firma otrzymuje szeroki pakiet dodatkowych możliwości.

Exchange Online

Ponadto, doskonałym rozwiązaniem dla biznesu jest również Exchange Online, czyli hostowana poczta email dla firm. Rozwiązanie to cechuje się bardzo wysokim poziomem ochrony danych, zabezpieczając zarówno przed wniknięciem spamu lub innego złośliwego oprogramowania, a także przed przypadkowym wysłaniem poufnych informacji poza grupę zaufanych odbiorców. Rozwiązania te stoją na tak wysokim poziomie, że Microsoft na podstawie umowy SLA daje finansową gwarancję 99,9% niezawodności na swoje serwery pocztowe.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik