strona główna - Magento

Magento

WSTECZ

Magento to obecnie jedna z najpopularniejszych platform do e-commerce, oferująca sprzedającym praktycznie pełną elastyczność przy całkowitej kontroli nad sprzedażą, layoutem i bazą produktową. Wszystko to zaś spięte intuicyjnym interfejsem i rozbudowanymi opcjami zarządzania SEO i marketingu, oraz rozbudowane o szereg wtyczek pozwalających na wygodną integrację Twojej platformy sprzedażowej z portalami aukcyjnymi takimi jak na przykład Allegro, eBay i Ceneo.

 

ItDesk i Magento w służbie rozwoju Twojego sklepu

Wybór ItDesk w zakresie wdrożenia sklepu internetowego to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Dzięki stałej współpracy wszystkich naszych działów możemy zapewnić holistyczne usługi w dziedzinie e-commerce. Proces wdrożenia sklepu z ItDesk składa się z wielu etapów, na których końcu jest zadowolenie klienta.

  1. Przygotowanie przez grafików projektu sklepu z uwzględnieniem księgi znaku i wytycznych zleceniodawcy;
  2. Wdrożenie platformy Magento w oparciu o przygotowany projekt graficzny, konfiguracja systemu;
  3. Przegotowanie i rozpoczęcie działań marketingowych oraz pozycjonerskich, by zapewnić wysoką konwersję sklepu klienta;
  4. Wprowadzenie rozszerzeń. Na życzenie klienta integrujemy Magento z portalami takimi jak Allegro, Ebay, Ceneo by klient mógł zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez automatyzacje procesów sprzedażowych;
  5. Wsparcie techniczne. ItDesk oferuje wsparcie techniczne, dzięki któremu szybko rozwiążemy problemy ze sklepem byś mógł uniknąć strat wynikających z zawieszenia sprzedaży.

 

ItDesk: wieloletnie doświadczenie do Twoich usług

Zespół ekspertów z ItDesk, to pewność najwyższego poziomu oferowanych usług. Ponad 20 lat w branży IT pozwoliło nam wykształcić sprawne i efektywne mechaniki działania, przekładające się na zadowolenie klientów.  Współpraca grafików, programistów, fotografów i specjalistów od marketingu zaowocowała synergią, pozwalającą uzyskać dużo lepsze rezultaty niż w przypadku pojedynczego działania na każdym z tych pól. Wybierając więc ItDesk w zakresie wdrażania platformy e-commerce takiej jak Magento masz pewność, iż otrzymasz sprawdzone, przetestowane, kompletne rozwiązania, które zaowocują przemyślanym, w pełni funkcjonalnym projektem, przyjaznym dla Twoich klientów.  

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik