Logo

WSTECZ

Stwórz własne logo – stań się rozpoznawalny

Logo to jeden z najważniejszych elementów związanych z wizerunkiem firmy. To w główniej mierze z nimi utożsamiana jest marka i to ono stanowi podstawę całej późniejszej identyfikacji wizualnej. Dlatego warto powierzyć stworzenie tego elementu ekspertom, takim jak zespół designerski ItDesk.

Odpowiednie logo to tylko z pozoru prosta sprawa. Od doboru odpowiednich kolorów, kształtów, liter czy elementów graficznych zależy w dużej mierze postrzeganie firmy przez potencjalnych odbiorców. To właśnie logo staje się naszym znakiem rozpoznawczym. Warto więc by jego projekt był przemyślaną, dobrze przeanalizowaną decyzją.

Logo w ItDesk to symbioza grafiki, koloru i fontów

W ItDesk nad logiem dla naszych klientów pracuje cały zespół specjalistów od marketingu i grafików, którzy w oparciu o najnowsze trendy, wiedzę i wieloletnie doświadczenie przygotowują projekt, łączący kolor, elementy graficzne, fonty, idealnie dopasowane do branży kontrahenta, uwzględniając przy tym jego opinie i założenia.

Wieloetapowy proces tworzenia logo w ItDesk oferuje doskonałe efekty i spełnienie oczekiwań odbiorcy. Ponadto, dzięki holistycznym działaniom zespołu Design ItDesk, logo stanowi doskonały punk wyjścia do stworzenia księgi znaku, akcydensów i całej identyfikacji wizualnej firmy.

ItDesk to logo i cała identyfikacja wizualna firmy w jednym miejscu

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik