strona główna - Drupal

Drupal

WSTECZ

Drupal to drugi, obok Word Press’a, popularny system do zarządzania treścią i frameworkiem. Oprogramowanie to bazuje na języku PHP i wykorzystywane jest z powodzeniem jako „szkielet” blogów, stron firmowych, aplikacji, portali informacyjnych czy stron rządowych. Z Drupal’a korzystały między innymi strony należące do Białego Domu i polskiego Prezesa Rady Ministrów.

 

Drupal pakiet korzyści dla Twojej firmy

Drupal jako system CMS może poszczycić się prostotą i wygodą tworzenia i użytkowaniu stron internetowych. Jego modułowa budowa przywodzi na myśl zabawę klockami. W Drupal’u bardzo proso możemy dodawać i ściągać odpowiednie moduły rozbudowując lub modyfikując stronę. Dzięki czemu Twój portal zawsze sprosta dynamicznym wymaganiom rynku. Nowe banery, galerie czy bloki tekstowe to w Drupal’u kwestia tylko paru kliknięć.

 

Drupal dba o Twoje bezpieczeństwo

Drupal jako oprogramowanie Open Source jest nie tylko darmowe, ale też zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Codziennie setki programistów pracują nad rozwojem aplikacji, zwiększając poziom ochrony i funkcjonalności. Na chwilę obecną system ten może pochwalić się ponad 15 tysiącami rozszerzeń ułatwiającymi pracę, wprowadzającymi nowe możliwości, usuwającymi luki w zabezpieczeniach czy pomagających w pozycjonowaniu witryny.

Durpal i ItDesk w służbie rozwoju twojej firmy

Wybierając ofertę stworzenia strony internetowej na silniku Drupal w ItDesk możesz mieć pewność sprawnej realizacji projektu w oparciu o Twoje wytyczne i nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron w standardach UX.
Strona w ItDesk to jednak nie tylko suchy szablon, to również, dzięki ścisłej współpracy wszystkich działów, możliwość stałego wsparcia technicznego, prowadzenia kampanii marketingowych, działań SEO a nawet wykonania fotografii produktowej.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik