strona główna - Dedykowane wydruki i raporty

Dedykowane wydruki i raporty

WSTECZ

Każdy biznes ma inne potrzeby. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy dedykowane raporty, tworzone na podstawie baz danych z systemów enova365 i InsERT.

enova365 i InsERT podstawowe raporty z zaledwie parę kliknięć.

System enova365 i InsERT, to doskonałe narzędzia obsługi biznesu zarówno w małej jak i dużej firmie. W szerokim wachlarzu ich możliwości znajdziemy duży zestaw danych statystyczno-analitycznych. Dzięki nim, szybko sprawdzimy stany magazynowe, przygotujemy faktury, zestawienia do ZUS’u, Urzędu Skarbowego lub dla księgowej. To jednak nie wszystko.

 

ItDesk i enova365/Insert – dedykowane raporty, specjalnie dla Twoich potrzeb

 

Specjalnie na życzenie naszych klientów, ItDesk przygotowuje dla użytkowników enova365 i InsERT’a, dedykowane raporty na podstawie zebranych przez programy danych.
Dedykowane raporty wprowadzają firmową analitykę na zupełnie nowy, wyższy poziom. Dzięki spersonalizowanym analizom, przedstawionym w przejrzystej graficzno-tekstowej formie, będziesz mógł szybko zapoznać się w sytuacji i podjąć najwłaściwsze dla Twojej firmy decyzje.

Specjalistyczne zestawienia, przygotowane przez ItDesk, pozwolą Twojej firmie nie tylko skutecznie mierzyć się z konkurencją, ale też w prosty sposób zdobywać partnerów, zlecenia i rozwijać firmę. Dedykowane raporty to nieoceniona pomoc w staraniach o dotacje Unijne, atut w rozmowach ze strategicznymi partnerami czy doskonały materiał promocyjny podczas targów i prezentacji firmy.

Wśród wielu zestawień dedykowanych raportów znaleźć można:

  • Historie przepływów gotówkowych;
  • Zestawienia faktur przez pryzmat poszczególnych obszarów geograficznych;
  • Komparatystyka aktywności poszczególnych profili klientów;
  • Porównania kart katalogowych produktów, pod kątem sprzedaży;
  • Sprzedaż a sposoby wyliczania ceny i wiele innych.

Praktycznie nieograniczone pole analizy

Dzięki ogromnym możliwościom systemów enova365 i InsERT’a, ItDesk może przygotować praktycznie dowolne dedykowane raporty i zestawienia porównawcze danych zawartych w systemach. Zdobądź cenne informacje, zaoszczędź czas, pieniądze i bądź o krok przed Twoją konkurencją.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik