strona główna - Audyt strony

Audyt strony

WSTECZ

Czym jest Audyt SEO?

Audyt SEO, zwany też potocznie analizą strony internetowej, to badanie Twojej witryny pod kątem czynników wpływających na wyniki jakie osiąga serwis na SERP (Search Engine Results Pages), czyli liście wyników wyszukiwarki Google. Mówiąc prościej, analizujemy Twoją witrynę pod kątem wyników wyszukiwania.

Po co mi analiza strony internetowej

Jeśli więc kiedykolwiek się zastanawiałeś/łaś dlaczego Twoja strona znajduje się na takiej a nie innej pozycji, audyt strony internetowej odpowie na to pytanie.
Analiza SEO to zresztą doskonały punkt wyjścia przy:

 • Tworzeniu nowej witryny
  Z nami będziesz doskonale wiedzieć na co zwrócić uwagę już na etapie tworzenia witryny. Dobierzesz najodpowiedniejsze słowa kluczowe do swoich tekstów oraz sprawdzisz jak dobrze zoptymalizowana jest Twoja strona.
 • Rozpoczęciu szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej
  Zanim zaczniesz płatną promocję i reklamę swojej firmy w internecie, warto dokładnie zapoznać się choćby ze słowami kluczowymi, na które pozycjonuje się witryna i jej strukturą pod względem przystępności dla potencjalnego klienta. Działanie to pozwoli zaoszczędzić setki, a nawet tysiące złoty na reklamie, kierując ją na właściwe tory i zwiększając wskaźniki konwersji.
 • Zmianie firmy pozycjonerskiej i zewnętrznej analizie działań SEO
  Niezależna, bezstronna analiza Twojej witryny pod kątem SEO to przede wszystkim doskonały punkt wyjścia do negocjacji oferty z firmą pozycjonerską lub pozwalający zweryfikować jej działania.

Co znajduje się w analizie SEO

W ramach naszych działań eksperci od optymalizacji strony i specjaliści SEO przeanalizują Twoją stronę między innymi pod kątem:

 • Dostępności jej dla robotów wyszukiwarek
  Sprawdzając czy Google ją  „widzi”, ponieważ brak tej opcji spowoduje, że strona nie pojawi się w wynikach wyszukiwania.
 • Słów kluczowych i zawartych treści
  Odpowiadając na pytanie, czy treści odpowiadają tematyce witryny, czy zawierają hasła, na które chcesz się pozycjonować.
 • Działania mobilnego
  Sprawdzimy czy Twoja witryna jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, na których coraz więcej użytkowników korzysta z interentu.
 • Czasy ładowania treści
  Analizujemy optymalizację Twojej strony pod względem czasu ładowania się treści. I wskazujemy możliwości przyśpieszenia. Nikt nie lubi czekać by załadowały mu się zdjęcia lub teksty.
 • Linków
  Kontrolujemy jakie linki prowadzą do Twojej strony, jaka jest ich wartość i konotacja.
 • Widoczność w sieci
  Sprawdzamy czy do Twojej strony prowadzą media społecznościowe, mapy Google lub portale sprzedażowe.

Korzyści z przeprowadzenia analizy strony internetowej

Po przeprowadzeniu przez ItDesk audytu strony internetowej otrzymasz podsumowanie w formie jasnego i przejrzystego dokumentu, który przybiera formę „mapy drogowej”.
Dzięki niemu dowiesz się jakie elementy Twojej witryny działają sprawnie, które wymagają poprawy, a które należy koniecznie zmienić. Ponadto w audycie znajdziesz również szereg proponowanych rozwiązań, mających na celu usunięcie występujących aberracji i poprawy pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Audyt strony ItDesk to pierwszy krok w drodze na szczyt listy wyników Google.

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Dodaj załącznik